Paieška Krepšelis 00.00€

Jūsų prekių krepšelis tuščias

SMART&CLEAN Dušo kabinų valiklio apžvalga

Kur buvo kur nebuvo... Juk šeštadienis! Vadinamoji mano vaikystėje ŠVD (švaros diena :)). Niekada nemėgau valyti dušo kabinos, nes žinau, kad su bet kuo tikrai neišvalysi apterštą  stiklą.... esu išbandžiusi N valiklių, nuo super duper brangių  išreklamuotų, kad vos papurškus ir nuliejus vandenį tūrėtų nusivalyti iki papigūškių kur šveisk nešveites kaip buvo apsinešę taip ir liko, buvau radus vieną baisiai smirdantį, bet išvalantį ir jeigu prisilieti nuima ir rūbų spalva (o aš visad prisiliesdavau.... :D ).

Nesitikėdama stebuklo papuolė į mano rankas SMART & CLEAN dušo kabinų valiklis. Nu ir ką Jūs manot? Likau nustebinta!!! Visų pirma, kvapas!!! Duodu 10 balų! Jeigu ankščiau galėdavau valyti tik po vieną  dušo dalį ir supurškus išbėgti įkvėpti gryno oro, o čia per sykį viską išvaliau, nes kvepėjo! Supurškiau visą dušą, ir pradėjau valyti nuo pirmiausiai supurkštos ir ką Jūs manot? Nu gi šviesėja akyse! Nupyliau vandeniu ir skaidru! Entuziastingai su pasitenkinimu išvaliau visą dušą ir nupylus vandeniu negalėjau atsidžiaugti rezultatu!  Kažkaip jaučiu, kad dušo kabina galėsiu be dusimo, rūbų gadinimo su malonumu valyti daug dažniau, nebereikės visaip kaip ruoštis ir atidelioti nelabai smagų darbą :) 

Kaina lyginant su kokybe tikrai nesikandžioja, nes jo kiekis 750ml! Nebandėt? Pamėginkit ;) pasidalinkit kaip Jums šis valiklis. Keleta nuotraukų prieš valyma ir po  :)  Artimiausiu metu išmėginsiu dar šios linijos SMART & CLEAN produktų. Nuoroda apačioje kur galite šio gėrio įsigyti.

https://novia.lt/smartandclean-duso-kabinu-valiklis-750-ml

Patiko naujiena?

Prenumeruokite naujienas, apžvalgas, specialius produktų pasiūlymus. Kas dieną tikrai nesiuntinėsime laiškų! pažadame :)

Kitos naujienos

Novia.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite slapukų naudojimo puslapyje