Paieška Krepšelis 00.00€

Jūsų prekių krepšelis tuščias

CHOGAN OVEN – riebalus šalinantis valiklis

Kaip ir visada stengiamės Jums pasiūlyti kokybišką, pačių patikrintą produkciją. Ne išimtis CHOGAN OVEN – riebalus šalinantis valiklis, apie kurio naudojimosi patirtį noriu pasidalinti su Jumis.

Ankščiau naudojausi Smrt&Clean Extra Power valikliu, kadangi nebėra šios produkcijos prekyboje ieškojau pakaitos ir radau! CHOGAN – OVEN riebalus šalinantis valiklis. Kadangi buvo “užtaupytas” užterštumas, tai valiklio efektyvuumas pasimatė iš karto, tik nupurškus orkaitės šonus, pradėjo tekėti, tirpiamas riebalas. Luktelėjau dar 5 min. ir ėmiausi kempinėlės ir lengvai prašveičiau, kur pridegęs buvo ir užsisenėjęs riebalas, reikėjo kiek stipriau paspaudus kempinėlę išvalyti, tačiau principe viskas išivalė TO-BU-LAI! Esu labai patenkinta rezultatu, taip pat patiko, jog jokio aitraus valikliams būdingo kvapo nebuvo. Tad rekomendujame Jums, dalinamės rezultatais foto nuotraukose ir laukiame Jūsų atsiliepimų :)

 

Patiko naujiena?

Prenumeruokite naujienas, apžvalgas, specialius produktų pasiūlymus. Kas dieną tikrai nesiuntinėsime laiškų! pažadame :)

Kitos naujienos

Novia.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite slapukų naudojimo puslapyje