Paieška Krepšelis 00.00€

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Itališka CHOGAN produkcija

Itališka CHOGAN produkcija

Smart&Clean produkciją keičia ITALIŠKA CHOGAN produkcija!

CHOGAN produktai ju yra žinomi daugelyje šalių dėl savo aukštos kokybės produktų ir įsipareigojimų klientams. Jie laikosi griežtų kokybės standartų ir turi sertifikatus, kurie patvirtina jų produktų kokybė ir saugumą.

Džiaugiamės turėdami galimybę JUMS leisti usipažinti ir naudotis šiais produktais, kurie pasižymi ITIN aukšta kokybe.

 

Sunkiai įveikiamų dėmių valiklis - Degreaser plius 750 ml- yra naujoviškas koncentruotas ploviklis, turintis riebalus šalinantį ir dezinfekuojantį poveikį. Dėl subalansuotos sudėties jis yra veiksmingas ir nepakeičiamas valant visus plaunamus paviršius nuo labiausiai įsisenėjusių nešvarumų. Sudėtyje nėra amoniako ir fosfatų.

 

 

 

Riebalus šalinantis valiklis – OVEN 750 ml - yra riebalus šalinantis ploviklis, idealiai tinkantis kietų paviršių valymui bet kokioje aplinkoje, kurioje gaminamas, apdorojamas ir pakuojamas maistas. Jis buvo specialiai sukurtas taip, kad efektyviai ir greitai įsiskverbtų į kietus riebius likučius ir iškepusius nešvarumus ir suminkštintų juos. OVEN atitinka galiojančius higienos ir sveikatos reglamentus, ypač RVASVT sistemos reikalavimus.

 

 

Plytelių siūlių valiklis – FugaClean yra naujoviškas buferinis valiklis, skirtas valymui plytelių horizontalių ir vertikalių siūlių ir tarpų, maloniai kvepia. Greitai ir efektyviai per trumpą laiką grąžina grindis, siūles ir tarpus į pradinę švarą. Pašalina sienų dažų dėmes, kalkakmenio likučius, salietrą ir nešvarumus, ypač atsparius įprastiems plovikliams. FugaClean skirtas keramikai, plytelėms, vienkartinėms plytelėms, porcelianinėms keramikos dirbiniams, klinkeriui, terakotai ir visoms rūgštims atsparioms grindims ir sienoms. FugaClean ne tik palaiko sujungimus ir tarpus švarius, bet ir atgaivina jų paviršius, pašalinant juodėjimą ir kalkių likučius, kurie linkę susidaryti laikui bėgant ir kurių negali pašalinti įprasti plovikliai. Taip pat puikiai tinka valyti balkonų grindis, nes jas labiau veikia lietus, drėgmė ir smogas, dėl kurių susidaro nemažas pajuodusių, kalkakmenio ir rūdžių dėmių.

  

 

Išbandome produktus ir patys, todėl passiteisiusius produktus atnaujinsime asortimente. Kviečiame įsigyti ir išbandyti itališką CHOGAN kokybę!

Patiko naujiena?

Prenumeruokite naujienas, apžvalgas, specialius produktų pasiūlymus. Kas dieną tikrai nesiuntinėsime laiškų! pažadame :)

Kitos naujienos

Novia.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite slapukų naudojimo puslapyje