Perknt už 35 eurus gausite dovaną! Kokybišką, gerai vertinamą, KLORANE Oat - švelnų šampūną su avižų pienu 100 ml. *Prekių kiekis ribotas!
Paieška Krepšelis 00.00€

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Patirtis su Lacura caviar kremais

„Lacura“ yra vokiečių odos priežiūros priemonės, siūlanti aukščiausios kokybės bei kainos santykį. Visos priemonės pasižymi tuo, jog yra naturalios ir patrauklios, dermatologiškai ištirta nauda, kosmetika pelniusi daugybę apdovanojimų pasaulyje, pagaminta Vokietijoje. 

„LACURA“ produktai buvo geriausi Europos kokybės bandymuose kartu su pagrindiniais prekių ženklais, pvz., „L'Oreal“, „Olay“ ir „Helena Rubenstein“.

Lacura caviar illumination
Day Cream (Luxury ANTI AGEING care)

Lacura Caviar illumination
Night Cream (Luxury ANTI AGEING care)

Šių kremų duetą mamai įteikiau 2019 m. rugpjūčio viduryje, su prašymu, kad sąžiningai naudotų ir po 1,5 mėn. papasakotų kaip “prisijaukino” kremus. Tarp kitko paminėsiu, kad mano mamai 58 m., nes šis kremų rinkinys tinkantis moterims  nuo 40 m. 

Lacura Caviar Ikrų iliuminacija dieninis kremasLacura Caviar Ikrų iliuminacija naktinis kremas

Tai trumpai apie tai, ką mama papasakojo praėjus 1,5 mėn po naudojimo. 
Pradėsiu nuo to, jog pačios pakuotės, indeliai, stilingi.

Dieninis Lacura caviar kremas lengvos konsistencijos,  “nesunkus” ir neperriebus (kogero reikėtų paminėti, jog mamos oda mišri). Užsitepus, oda tampa skaistesnė, veidas atrodo gaiviau, kvapas neįkirus, malonus, lengvas. Mažesnės mimikos raukšlės tampa mažiau pastebimos iš karto, arba nesiamto, nes kremas užpildo. Įdomus niuansas, kad pradžioje tepė atsargiai, tepant po nedaug ir netepant kremo ant dekolte zonos, tačiau po poros savaičių mama pasigyrė, kad nebegaili kremo ir tepa tiek veido tiek dekolte zona, nes oda tuo pačiu ir stangresnė ir vizualiai gaivesnė. 

Naktins Lacura Caviar illumination Night Cream riebesnis, lengvai kvepia. Ankščiau naudojo serumą prieš miegą, tai jo nebereikėjo naudoti, nes naktinio kremo pilnai užtekdavo veido maitinimui ir drėkinimui.  

Po 1,5 mėn naudojimo vizualiai matėsi, kad mamos oda skaisti, stangri, sudrėkinta ir mažosios raukšlės užpildytos. Mamai kremas patiko, nes vienas svarbesnių odos priežiūros aspektų tai tinkamas odos drėkinimas, o su šių kremų duetu pilnai užtenka pasirūpinti tinkama odos drėgme, o ilgiau naudojant ir akivaizdžiu raukšlių sumažėjimu. Naudojant ilgiau nei 3 mėn. efektas būtų dar geresnis, akivaizdesnis, bet, o, tačiau mamos laukia dar keletas produktų, kuriuos norėčiau, kad išbandytų   Apie juos vėliau, kai praeis tam tikras laiko tarpas, kad nors kiek pajustų poveikį.  

P.S. Mamai pasiteiravus kremų kainos, ji negalėjo patikėti, jog ji toookia žema, kremus buvo įvertinus tikrai daugiau (spėjo, jog abu kainuoja apie 45 eur.) nei yra iš tiesų. Na, o kainą galite rasti www.novia.lt puslapyje, nuorodas rasite apačioje.

Lacura Caviar Ikrų iliuminacija dieninis kremas
Lacura Caviar Ikrų iliuminacija naktinis kremas

Patiko naujiena?

Prenumeruokite naujienas, apžvalgas, specialius produktų pasiūlymus. Kas dieną tikrai nesiuntinėsime laiškų! pažadame :)

Kitos naujienos

Novia.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite slapukų naudojimo puslapyje