Paieška Krepšelis 00.00€

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Deluxe Enzo 2in1 Color skalbimo gelis spalvotiems rūbams

Apie produktą: Enzo 2in1 color skystas skalbimo gelis spalvotiems rūbams iš naturalių ir sintetinių pluoštų.

Mano patirtis. Enzo color skalbiklio esu sunaudojusi jau pusę šio didelio kiekio. Pradžioje nesitikėjau nieko, negalvojau, kad patiks ir maniau perleisiu skalbiklį mamai, bet, o tačiau! Man jis patiko! Nes tikrai gerai išskalbia dėmes, bandžiau skalbti rūbus ir rankomis, lygiai taip pat puikiai putoja ir pavyko kuo puikiausiai išskalbti reikalingus drabužius. Kvapas! Rūbai po skalbimo kvepėjo maloniai, neerzinančiai. Nepatiko, kad nebuvo normalaus skalbiklio gelio dozatoriaus, teko naudoti kaskart kito skalbiklio užsilikusį. Viską sudėjus ir atėmus esu laaabai patenkinta šiuo skalbikliu! Pranoko lūkeščius, o ką jau kalbėti apie kainą ir kiekį.

Deluxe Enzo 2in1 Color skalbimo gelis spalvotiems rūbamsDeluxe Enzo 2in1 Color skalbimo gelis spalvotiems rūbams

p.s. Mama taip pat jau naudoja šį skystą Deluze Enzo 2in1 color skalbiklį!

Patiko naujiena?

Prenumeruokite naujienas, apžvalgas, specialius produktų pasiūlymus. Kas dieną tikrai nesiuntinėsime laiškų! pažadame :)

Kitos naujienos
Sutinku Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.